У Прозорро.Продажі пропонується працююча равликова ферма і сільгоспземлі за 6,8 млн. гривень від приватного продавця

На аукціон у Прозорро за темою продаж майна приватних компаній виставлено повністю працюючу ферму з вирощування равликів, а також землі сільськогосподарського призначення. Багатофункціональний комплекс сільськогосподарського призначення розташовується в Рівненській області, він орієнтований для вирощування сільськогосподарських культур, равликів тощо, і переробки/виробництва продукції. Початкова ціна за лот 6,8 мільйона гривень.

Інші торги продажу земельних ділянок та оренди сільськогосподарської землі можна розглянути у нас на сайті. 


Виробництво має систему управління безпечністю продукції згідно з міжнародними та українськими стандартами ISO 22000:2018, HACCP, ДСТУ ISO 22000:2019. При цьому виробництво оснащене італійським професійним обладнанням для виробництва равликів. Це єдине обладнання, схвалене Міжнародним інститутом геліцекультур.


Загальна площа виробничої дільниці становить 8 тисяч кв.м., а повна площа з сільгосп землями 13 тисяч кв.м. Замовник торгів та контактна особа знаходиться за адресою: Україна, 08131, с. Софіївська Борщагівка, Київська область, вул. Лесі Українки, буд. 28, кв. 166


Торги відбудуться 27 липня 2023 року. Більш повну інформацію про аукціон, а також майновий комплекс можна дізнатися на офіційному сайті, пройшовши за посиланням.

 

Теми