У Prozorro пройде аукціон з реалізації майна для вирощування, забою та переробки птиці у Вінницькій області

У системі Прозорро.Продажі до реалізації представлені також активи діючих банків, що працюють в Україні. До цих активів не має відношення Фонд гарантування вкладів, оскільки він займається майном банків банкрутів. 

Якщо ви хочете купити промисловий об'єкт через Прозорро, або вас цікавить нерухомість малої приватизації, то на нашому сайті можна знайти відповідні торги. 


Так, до продажу представлено майновий комплекс для вирощування, забою та переробки птиці в Могилів-Подільському районі Вінницької області. Замовник торгів АТ «Кредитвест банк». Лот являє собою актив, розташований на площі в 12,121 тисяч квадратних метрів, до складу якого входять промислова заводська, фабрична будівля та їхні частини, а також інші позиції. 


Місце розташування єдиного майнового комплексу: 24032, Вінницька область, Могилів-Подільський р-н, смт. Вендичани, вул. Вінницька, буд. 21-д. Стартова ціна активу - 55 мільйонів гривень, аукціон пройде на підвищення ціни.  


Початок торгів призначено на 29 грудня 2022 року. Кінцевий термін подання заявок на участь - до 28 грудня 20-00. Повніший опис об'єкта та нюанси щодо аукціону можна розглянути, пройшовши за посиланням.

 

Теми