Після відновлення малої приватизації до бюджету вже перераховано 1 мільярд гривень

Відновлення роботи малої приватизації через аукціони Прозорро.Продажі є гарною частиною надходження грошових коштів до бюджету країни. Це дуже важливо в умовах активних військових дій і введення воєнного стану в країні, викликаного вторгненням рф в нашу країну. На цьому етапі до бюджету держави надійшло вже близько 1 мільярда гривень за цією темою.


З вересня - листопада в Prozorro.Sale вже було проведено понад 120 аукціонів малої приватизації. До кінця 2022 року планується проведення ще 80 торгів. 


З цього приводу так висловився директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболєв: «За підсумками проведених аукціонів бачимо, що бізнес адаптується до роботи в умовах відключень електроенергії та можливих блекаутів. Конкуренція на аукціонах з приватизації державного майна залишається на високому рівні - 4-5 учасників у середньому змагаються на торгах. Зазначу, що онлайн-аукціони та система працюватимуть, щоб підтримувати економіку, незалежно від відключень електроенергії чи блекауту по всій Україні».   
 

Теми