У період воєнного стану через Prozorro.Продажі вдалося заробити до різних бюджетів понад 10 млрд. гривень

З моменту повномасштабного військового вторгнення в нашу країну держави агресора, в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі було проведено понад 18 тисяч успішних аукціонів. Ця платформа не припиняла свою роботу у зв'язку з введенням воєнного стану, що дало можливість заробити в різні бюджети понад 10 мільярдів гривень. 


За даним фактом так висловився заступник Міністра економіки України Олексій Соболєв: «Пріоритет уряду і міністерства економіки під керівництвом Юлії Свириденко - створення середовища для розвитку бізнесу і зростання економіки вже сьогодні, не чекаючи завершення війни. А також єдині правила гри на ринках. Один із кроків до цього - прозорість та антикорупція в управлінні публічним майном. Завдяки онлайн-аукціонам у державній електронній торговельній системі громадяни мають змогу чесно конкурувати за активи та бути впевненими в гарантіях угод, а державі - знаходити нових ефективних власників об'єктам і заробляти гроші для підтримки армії під час війни».


Із зароблених 10 мільярдів гривень на продажі різних активів можна виділити діяльність ФГВФО, яка принесла 2,7 мільярда, а також реалізацію об'єктів малої приватизації із сумою в 2,0 мільярда. Майже мільярд заробили земельні аукціони. 
 

Теми