Через аукціон у Прозорро реалізують Ганнопільський спиртовий завод

Через аукціон в електронній системі Прозорро.Продажі буде реалізовано чергове підприємство ДП «Укрспирт». Йдеться про Ганнопільський спиртовий завод, розташований у селі Ганнопіль, вулиця Миру, 21, Шепетівський р-н, Хмельницька область, 30030.

Більше інформації про об'єкти малої приватизації можна дізнатися у нас на порталі. 


З цього приводу так прокоментували у Фонді держмайна України: «Актив розташований у селі зі зручною транспортною розв'язкою. За менш ніж 35 км проходить автодорога Е40. Вона веде до українсько-польського кордону. Найближчі обласні центри - Рівне та Житомир. До підприємства входять 62 будівлі та споруди. Це адміністративні приміщення, стайні, вагові, склади, насосні, солодові, гаражі, цехи розливу, мехмайстерня тощо. Вони потребують ремонту. Підприємство не виробляє продукцію з 2011 року й отримує збитки. У 2020 році збитки спиртзаводу склали 782 тис. гривень, 2021 року - 1,7 млн. гривень, 2022 року - 2 млн. гривень. Сума його боргів - 15,29 млн гривень».


Це підприємство «Укрспирту» реалізується з початковою вартістю 3,85 мільйона гривень. Торги відбудуться на підвищення ціни 14 квітня 2023 року. Остаточний термін подання заявок на участь - 13 квітня до 20-00. Більш повну інформацію про лот і торги можна дізнатися на офіційному сайті (посилання).

 

Теми