Тема продажу майна приватних компаній у Прозорро може бути вигідна бізнесу

Є різні теми в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі, де пропонуються в оренду чи на продаж об'єкти державної власності, або ж дозволи на використання надр. Однак на власний розсуд своє майно тут пропонують і приватні компанії. Вони використовують платформу для реалізації своїх рухомих чи нерухомих активів.

Більше аукціонів комерційної нерухомості та житлового фонду в Прозорро.Продажі, можна розглянути у нас на порталі.  


Така ситуація набула популярності, адже комерційні організації, не пов'язані власністю з державою, мають можливість з аукціону вигідно продати об'єкт, отримавши за нього ринкову ціну. При цьому охочих купити його може бути досить багато, адже електронна система пропонує широке охоплення потенційних покупців.


Якщо дивитися на актуальні пропозиції на час публікації цієї новини, то тут можна виділити як приклад такі торги:

  1. Продаж комерційної торговельної нерухомості в Трускавці (магазин) - площа 761 кв.м., розташований за адресою: 82200, місто Трускавець, Львівська область, вулиця Стебницька. Є всі комунікації та логістика, об'єкт готовий до експлуатації. Початкова ціна - 11 мільйонів гривень, торги відбудуться 27 червня 2023 року. (Детальніше інформація за посиланням).
  2. Адміністративно-виробничий комплекс у місті Ужгород, розташований на 680,1 кв.м., за адресою: місто Ужгород, Закарпатська область, Площа Петефі (2-а лінія адреса Мукачівська, 2), вихід через арку на Площу Петефі, фасад виходить на вулицю Лермонтова. Початкова ціна виробничого комплексу - 16,6 мільйона гривень. Дата проведення торгів - 05 липня 2023 року. (Детальніше інформація за посиланням).

Є й інші цікаві торги за цією темою, тому варто розглядати в системі Prozorro різні запропоновані варіанти.
 

Теми