Сучасна побутова техніка значно спрощує виконання рутинних домашніх справ. Як і будь-які пристрої, вона потребує дбайливого ставлення та правильного догляду.
Побутові прилади сучасних виробників оснащуються додатковими функціями самоочищення. Якщо хочете заощадити час на догляді за пральною машиною, виберіть модель американського бренду Whirlpool: https://eldorado.ua/washing-machines/c1039034/producer=whirlpool. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлені десятки пристроїв з розширеним функціоналом для комфортного використання.
У статті детально розглянемо основні правила базового догляду за пральними машинами.
Найчастіші проблеми, що виникають через неправильний догляд за технікою:
Якщо не очищати основні вузли, то можуть з'явитися серйозні проблеми з працездатністю пральної машини. Виконуючи кілька простих рекомендацій, ви значно знизите ризик поломок пристрою.
Якщо виймати порошкоприймач після кожного прання, то на ньому не будуть скупчуватися бруд, мийні засоби і цвіль. Досить щоразу обполіскувати дозатор проточною водою. Коли ємність сильно забруднена, можна помістити її на кілька годин у мильно-содовий розчин, після чого ретельно промити.
Спеціальна гумова окантовка на люку захищає від протікання. Найчастіше туди потрапляє мильна піна і вода. Якщо регулярно не очищати манжету, то в її заглибленнях може з'явитися цвіль. Протирати гумову окантовку слід після кожного циклу прання. Це займе кілька хвилин - і істотно продовжить термін служби деталі.
Чищення потребують не тільки видимі деталі та вузли, а й внутрішні, важкодоступні частини барабана і корпусу. Проводити таку процедуру слід щомісяця. Сучасні моделі оснащені додатковими функціями самоочищення, які економлять час користувачів:
У всіх регіонах України проточна вода відрізняється підвищеною жорсткістю. Щоб уникнути появи накипу на важливих деталях пральної машини, використовуйте спеціальні засоби для пом'якшення води.
Після кожного прання не забувайте відкривати люк, щоб внутрішні деталі просихали природним шляхом.