П'ять правил догляду за пральною машиною

Сучасна побутова техніка значно спрощує виконання рутинних домашніх справ. Як і будь-які пристрої, вона потребує дбайливого ставлення та правильного догляду.

Побутові прилади сучасних виробників оснащуються додатковими функціями самоочищення. Якщо хочете заощадити час на догляді за пральною машиною, виберіть модель американського бренду Whirlpool: https://eldorado.ua/washing-machines/c1039034/producer=whirlpool. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлені десятки пристроїв з розширеним функціоналом для комфортного використання.

У статті детально розглянемо основні правила базового догляду за пральними машинами.

Як продовжити "життя" побутовій техніці: п'ять рекомендацій

Найчастіші проблеми, що виникають через неправильний догляд за технікою:

  • неприємний запах усередині машинки;
  • засмічення висувного блоку для мийних засобів;
  • поява цвілі на деталях.

Якщо не очищати основні вузли, то можуть з'явитися серйозні проблеми з працездатністю пральної машини. Виконуючи кілька простих рекомендацій, ви значно знизите ризик поломок пристрою.

Регулярне очищення дозатора

Якщо виймати порошкоприймач після кожного прання, то на ньому не будуть скупчуватися бруд, мийні засоби і цвіль. Досить щоразу обполіскувати дозатор проточною водою. Коли ємність сильно забруднена, можна помістити її на кілька годин у мильно-содовий розчин, після чого ретельно промити.

Чищення манжети люка

Спеціальна гумова окантовка на люку захищає від протікання. Найчастіше туди потрапляє мильна піна і вода. Якщо регулярно не очищати манжету, то в її заглибленнях може з'явитися цвіль. Протирати гумову окантовку слід після кожного циклу прання. Це займе кілька хвилин - і істотно продовжить термін служби деталі.

Очищення пральної машини

Чищення потребують не тільки видимі деталі та вузли, а й внутрішні, важкодоступні частини барабана і корпусу. Проводити таку процедуру слід щомісяця. Сучасні моделі оснащені додатковими функціями самоочищення, які економлять час користувачів:

  1. DrumClean+ - цикл самоочищення в пральних машинах Beko. Суть технології полягає в нагріванні води до високих температур для знищення мікробів і цвілі. Великий асортимент моделей цього бренду представлений тут: https://eldorado.ua/washing-machines/c1039034/producer=beko.
  2. Eco - аналогічна функція в пральних машинах Samsung, яка промиває розігрітою водою внутрішню частину барабана й ущільнювач дверцят. Цикл миття триває приблизно 90 хвилин, а вода без мийних засобів розігрівається до 70°C.

Використання пом'якшувачів води

У всіх регіонах України проточна вода відрізняється підвищеною жорсткістю. Щоб уникнути появи накипу на важливих деталях пральної машини, використовуйте спеціальні засоби для пом'якшення води.

Після кожного прання не забувайте відкривати люк, щоб внутрішні деталі просихали природним шляхом.
 

Теми