Прозорро.Продажі змінили свій юридичний статус і перетворилися на акціонерне товариство

Державне підприємство Прозорро.Продажі остаточно завершило процес зміни свого юридичного статусу, і перетворилося на акціонерне товариство. При цьому 100% акцій нового створеного підприємства, як і раніше, належить державі.

Більше інформації про торги Прозорро.Продажі у нас на порталі. 


Мета нововведень - забезпечення більш сучасної моделі управління компанією. З цього приводу так висловився заступник міністра економіки України Олексій Соболєв: «Політика уряду - поступова відмова від такої організаційної форми, як держпідприємство. Або через перетворення в акціонерні компанії, або державні установи, або через приватизацію. Ефективне корпоративне управління державними компаніями є одним із зобов'язань України за Угодою про асоціацію з ЄС. Корпоратизація Прозорро.Продажі дасть змогу поліпшити управління компанією, що адмініструє державну електронну торгову систему, та сприятиме залученню інвестицій у розвиток цифрового інструменту».


Корпоратизація електронної системи дасть змогу вдосконалити обслуговування та простіше залучати додаткове фінансування на розвиток. 
 

Теми