Про особливості роботи Прозорро.Продажі в період відключення електроенергії в Україні

Одними з терористичних методів ведення війни рф проти України є систематичні ракетні бомбардування об'єктів критичної та енергогенеруючої інфраструктури. Це призвело до необхідності тимчасового вимкнення електроенергії практично в усіх областях країни для стабілізації роботи галузі. Як у таких умовах працює платформа Прозорро.Продажі?


Електронна система працює стабільно, а отже, спроможна проводити аукціони в заплановані терміни. Ще в травні 2022 року вона здійснила переїзд центральної бази даних з дата-центру в Україні до хмарного сховища Amazon Web Services (AWS). Це дало змогу навіть в екстреному випадку зберегти всі дані в цілості, а також стати незалежними від критичної інфраструктури України. 


Учасникам торгів рекомендується заздалегідь оформити свою участь в аукціоні та сплатити всі необхідні внески, не варто чекати останнього дня прийому документів. Під час проведення самих торгів є можливість брати в них участь з мобільних пристроїв. Для цього слід завантажити новий модуль Прозорро.Продажі для мобільних пристроїв. Так вийде брати участь навіть за відключеної електроенергії та на невеликій швидкості мобільного інтернету. 


Якщо є можливість, краще мати під рукою кілька девайсів перед стартом торгів. У ситуації, коли є можливість до початку продажу опинитися в місці з гарантованою наявністю електроживлення та інтернету, то краще подбати про те, щоб потрапити в таке місце. Якщо у вас немає можливості брати участь в аукціоні через блекаут, то якнайшвидше повідомте про це представників свого офіційного інтернет-майданчика.
 

Теми