Благодійні аукціони з продажу військових трофеїв пройдуть у Прозорро.Продажі

Благодійні фонди "Повернись живим", БФ Сергія Притули та "Бон" у системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі проводять аукціони з продажу військових трофеїв. Гроші внаслідок реалізації лотів підуть на закриття важливих потреб і потреб українським військовим.

Також цікавими можуть бути продажі майна банкрутів і заарештоване майно, ось актуальні торги за цими темами. 


Серед представлених найближчим часом позицій можна виділити:

  • штатна радіостанція Р-168-5-УТЕ, яку було знято з підбитої машини БМП 3 наприкінці квітня в Миколаївській області, стартова ціна лота - 50 тисяч гривень (посилання); 
  • уламок російського зенітного ракетного комплексу ТОР, який був збитий на південному напрямку і від нього залишився тільки наконечник, стартовою вартістю - 120 тисяч гривень (посилання);
  • військовий прилад хімічної розвідки (ВПХР), привезений волонтерами з-під Вишгорода. Стартова вартість - 10 тисяч гривень (посилання).

Аукціони відбудуться 09 листопада 2022 року. У них можуть узяти участь будь-які охочі громадяни або юридичні особи. Подібні торги в Прозорро.Продажі відбуватимуться й надалі з періодичністю раз на тиждень. 


Надалі на аукціони виставлятимуться частини збитих гелікоптерів армії рф, дронів, фрагменти "Калібру", тубус від гранатомета та інші позиції.  
 

Теми