На що звертати увагу під час вибору сучасного телевізора?

Сучасні телевізори вже давно вийшли за своїми можливостями за межі своєї назви. Навіть якщо ви підключите супутникове або кабельне ТБ з кількома сотнями або навіть тисячами каналів, це буде далеко не все на що здатні ці пристрої. 


Є велика кількість брендів, які виробляють телевізори, наприклад, https://comfy.ua/flat-tvs/brand_kivi/, з моделями різних цінових діапазонів і можливостей. При їх створенні використовувалися передові стандарти і технології. Давайте розглянемо, на які особливості слід звертати увагу, щоб вибрати оптимальний для себе варіант телевізора.  

Особливості сучасних телевізорів


Без інтернету важко собі уявити життя людини, особливо якщо вона є міським жителем. Тому телевізори повністю адаптовані для можливості переглядати улюблені ролики на різних сайтах, у Ютубі чи в соціальних мережах. Є й безліч інших можливостей. Давайте сконцентруємося на тому, на які параметри варто звертати увагу під час вибору нового телевізора. 


Тут насамперед слід виділити такі характеристики:

  • класичні - можливість підключати кабельне, а також супутникове телебачення через різні за стандартами вбудовані ТВ-тюнери;
  • наявність Wi-Fi для підключення до загальної мережі інтернет у будинку;
  • Smart-TV – «розумне» телебачення;
  • Bluetooth - для можливості спільного використання телевізора з іншими пристроями, для прикладу, зі смартфоном;
  • наявність USB і лінійного входу для інтернет або мережевого кабелю;
  • матриця, що забезпечує якість не менше 4К Ultra HD, а також впроваджені технології, що дають змогу поліпшити якість зображення;
  • розмір діагоналі, цей параметр ви обираєте залежно від своїх уподобань, а також площі кімнати, в яку ви плануєте встановити сучасний ТВ;
  • якість вбудованих динаміків, хоча тут непоганою ідеєю буде підключення додаткової звукової системи;
  • інші корисні та звичні можливості.

Якщо розглянути параметри такого телевізора, то можна зрозуміти, що його ви використовуватимете далеко не тільки для перегляду ТВ каналів. Це комплексна система, що дає змогу дивитися улюблені ролики і фільми з інтернету, відвідувати соцмережі, грати в улюблені ігри з відмінною роздільною здатністю і якістю на великій діагоналі. 


В останньому випадку вам буде потрібно підключити ігрову приставку або комп'ютер до телевізора. Будь-яка нова модель дає можливість інтегрувати її в систему розумного будинку, якщо ви використовуєте такі технології у себе в житлі.      

 

Як краще купити вподобану модель ТV?


У різних моделей телевізорів навіть від одного і того ж бренду ціни будуть досить серйозно відрізнятися. Природним бажанням буде придбати модель з найкращими параметрами. Хоча тут ціна теж буде вищою. 


Можна припустити, що вподобаний вами ТV можна знайти за меншими цінами. Однак виробники заходять на ринок нашої країни зі своєю ціновою політикою, що на певному етапі робить ціни однаковими в різних магазинах і мережах. Але можливість заощадити все ж є, якщо ви прицілитеся на купівлю конкретної моделі.


Для цього дочекайтеся знижок на свята або сезонні розпродажі, в тому чи іншому магазині або мережі магазинів. У деяких ситуаціях можна знайти навіть неймовірні знижки в 30-50%, ось в такий момент і робіть покупку вашого телевізора. Також можна скористатися бонусними програмами, які періодично влаштовуються.    


Розраховувати, що та чи інша модель телевізора все ж істотно опуститься в ціні на великому проміжку часу, сильно не варто. Так, сезонне зниження ціни можливе, але не настільки істотне. Швидше полюбившийся вам телевізор протягом року може зовсім зникнути з продажів. Краще дочекайтеся періодів включення знижок і купуйте.

 

 

Теми