Як працює платформа релокації бізнесу в Прозорро.Продажі і навіщо вона потрібна?

У період повномасштабної війни рф проти України майже від початку виникла ідея надання допомоги підприємствам, що опинились у зоні бойових дій. ДП «Прозорро.Продажі» спільно з E-Tender та eDocs розробило ІТ-систему, яка дозволяє подавати бізнесу заявку та отримати допомогу у переміщенні та розміщенні свого обладнання на безпечній території України.


Використання системи є безкоштовним, для цього необхідно лише зареєструватися на перерахованих вище електронних майданчиках.
Для продовження роботи підприємств у безпечних регіонах України, в системі Прозоро.Продажі можна знайти пропозицію або розмістити свою заявку на релокацію. Якщо ви маєте обладнання чи виробничі потужності, які можна перевезти, встановити та продовжити роботу в іншій області нашої країни, то ця опція розроблена спеціально для таких випадків.


На платформі релокації бізнесу в Prozorro можна знайти пропозиції щодо здачі в оренду безкоштовно або на підставі комерційних умов: приміщень, складів або виробничих площ. Переглянути актуальний список пропозицій на цю тематику можна на офіційному сайті платформи за посиланням.
 

Теми