Як відкрити студію дизайну інтер'єру

Людині завжди необхідний комфорт, і вона постійно вигадує все нові й нові способи як поліпшити своє житло. Нині не рідко зустрічається нова приватна студія дизайну інтер'єру в Києві. Ця ніша досі ще повністю не заповнена, адже кількість охочих оновити своє житло з кожним днем дедалі більша. І, як водиться, попит породжує пропозицію. Давайте розглянемо питання, як відкрити дизайн студію, які кроки необхідно зробити, як відкрити дизайнерське агентство, присвячене роботі з інтер'єрами і навіть екстер'єрами офісних і житлових будівель.  

Якщо ви шукаєте, де орендувати офіс для агентства або у вас є бажання купити офісну нерухомість, то можна вибрати відповідний варіант на аукціонах Прозорро. 


До послуг дизайнера інтер'єру сьогодні вдаються власники як первинного, так і вторинного житла, оскільки в кожній 5-й квартирі робиться перепланування, а тут без дизайнера ніяк.

Багато студій з дизайну інтер'єру беруть свій початок у будівельних фірмах, які вирішили розширити свою сферу діяльності. Поступово вони обростали новими співробітниками серед архітекторів і дизайнерів, а фірма стала пропонувати клієнтам нову для себе послугу "дизайн інтер'єру".

Щоб розпочати діяльність у ремонтно-будівельному напрямку, потрібно обов'язково отримати відповідну ліцензію. Щоб відкрити дизайнерський бізнес, потрібно вкласти близько 15 тис. $, окупити витрати ви зможете протягом року, якщо на місяць будете виконувати близько 5 замовлень. 

Для того щоб відкрити студію дизайну інтер'єру в Києві, потрібно розуміти, що під цим мається на увазі. Для початку варто зробити бізнес-план дизайн студії, визначити, які послуги дизайнера інтер'єру ви хочете пропонувати. Визначити охоплення ринку і власні можливості.   

Насамперед перелік послуг має охоплювати проведення таких робіт, як дизайн інтер'єру, перепланування, архітектурне проєктування, інженерне забезпечення тощо. Створити дизайн студію - це тільки перший крок. На старті своєї діяльності на ринку компанія не повинна прагнути відразу охопити всі можливі види робіт. Адже якщо послуги будуть надані клієнту неякісно, то ви їх просто втратите.

Також необхідно відповідально поставитися до підбору персоналу. У вас у штаті мають бути дизайнери інтер'єру, архітектори, менеджери, офісні працівники. Для того щоб робота була ефективною, необхідно, щоб кожен чітко знав і розумів коло своїх обов'язків. Деякі компанії включають до свого штату менеджерів з узгодження, які узгоджують проєкти в міжвідомчій комісії. Будівельні роботи простіше буде передоручити підрядникам, принаймні для початку, для досягнення максимальної ефективності. Це дасть змогу здійснювати розвиток дизайн-студії комплексно й одразу в кількох напрямках.

Також не варто забувати, що будь-яка студія дизайну інтер'єру має мати свій індивідуальний стиль, якого мають дотримуватися всі співробітники фірми.

Коли клієнт потрапляє до вас в офіс, у нього формується перше враження. Якщо ви надаєте послуги дизайну інтер'єру, то й офіс у вас має бути відповідний. І тут головне не площа приміщення, головне - його стиль. Відкрити дизайн студію інтер'єру найкраще в такій частині міста, де присутня ділова активність і є істотний потік людей у будні дні та вихідні. 

Місце розташування вашого офісу також один із критеріїв, який гратиме на вашу користь. Найзручніший для клієнтів варіант - це коли фірма розташована в центрі Києва, але водночас, розмістивши свій офіс у спальному районі, ви зможете заощадити гроші на його оренду.

Ну й останнє, перед тим, як відкрити студію дизайну, подбайте про комплектацію вашого офісу і профільних працівників необхідною комп'ютерною та іншою технікою. Обов'язково знадобляться досить продуктивні комп'ютери, принтери, можливо плоттер і сканери. Якихось особливих критеріїв під час вибору меблів немає, головне пам'ятати, що робочі столи мають бути зручними та максимально функціональними для специфіки діяльності дизайнерів та архітекторів.

Начебто все вже готово до початку роботи, справа залишилася за клієнтами. Залучити їх можна за допомогою реклами. Але не думайте, що до вас відразу ж вишикується черга з охочих оновити своє житло. Організація дизайн студії включає в себе активний пошук і залучення клієнтів, а також хорошу рекламу. 

Якщо до вашого колективу потрапить досвідчений дизайнер інтер'єру в Києві, то він безсумнівно вже матиме свою напрацьовану базу клієнтів, також у нього будуть певні напрацювання і приклади робіт. Їх ви можете демонструвати вашим потенційним клієнтам.

Ну і головне - працювати, не опускати руки і вірити у свій бізнес. Тільки тоді ваша справа стане успішною.
 

Теми