Як знайти потрібний об'єкт нерухомості в оренду в Прозорро.Продажі?

Не завжди є можливість придбати відповідну комерційну чи торгову нерухомість у потрібному місці міста чи населеного пункту для реалізації підприємницької діяльності. Така нерухомість може досить дорого коштувати, що може послужити труднощами, особливо для бізнесу, що починає або розвивається.


У цьому випадку можна знайти, а потім взяти в оренду чи довгострокову оренду такий об'єкт. Окрім стандартного ринку, різну нерухомість пропонують в оренду у системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі. Під житловою та нежитловою нерухомістю тут розуміється майно державних компаній, комунальних організацій, а також активи під управлінням органів місцевого самоврядування. Їх можна взяти у оренду.


Договір оренди підписується лише після проведення відкритого рівноправного для всіх учасників аукціону, де виграє той, хто запропонував найкращу орендну плату. Таким чином, можна вибрати цікавий варіант для свого бізнесу, взяти участь в аукціоні, виграти його і підписати договір. Представлена на торгах нерухомість може бути дуже ліквідною і бути в хороших, з комерційної точки зору місцях. Зі списком актуальних пропозицій з оренди в системі Прозорро.Продажі можна ознайомитись у нас на сайті.
 

Теми