ДП «Прозорро.Продажі» здобула престижну нагороду на Open Government Partnership Awards-2021

Державній компанії Прозорро.Продажі вдалося отримати престижну міжнародну нагороду Open Government Partnership Awards-2021. Визначення переможців проходило на відкритому заході у Південній Кореї. Нагорода стосувалася теми «Партнерство «Відкритий уряд» у номінації Impact Award як проект, що змінює країну та підвищує якість життя у суспільстві. У заході взяли участь 78 країн, а також 76 локальних членів.


З приводу отримання нагороди так висловився директор ДП «Прозорро.Продажи» Олексій Соболєв: «Україна бере участь в ініціативі Партнерство «Відкритий уряд» від початку її створення і ми особливо пишаємось цією відзнакою. Така нагорода — свідчення того, що прозорі та антикорупційні проєкти потрібні не лише в Україні, а й у всьому світі. Ось яких результатів ми всі досягли завдяки принципу «всі бачать все». Для нас це великий стимул робити прозорими й інші сфери державних активів».

Це визнання на міжнародному рівні є доказом того, що система Прозорро.Продажі ефективний публічний та відкритий інструмент у справі реалізації державного та комерційного майна.

Теми