Через Прозорро.Продажі продадуть ще один великий діючий спиртовий завод

Щоб отримати ліцензію на виробництво і зберігання спирту етилового для комерційних компаній або приватних інвесторів, необхідно придбати через аукціон в Прозорро.Продажі один з об'єктів, що належать ДП «Укрспирт». Згідно з програмою демонополізації виробництва спирту в Україні, частина підприємств «Укрспирту» з державною власністю передадуть в приватне володіння, і здійснюватися це буде за допомогою прозорих і публічних торгів, що проходять в Prozorro. На таких торгах можуть взяти участь будь-які бажаючі компанії або навіть приватні особи.


Як приклад одним з найближчих таких підприємств є ДП «Тростянецький спиртовий завод», який виставлений на продаж в електронній системі аукціонів. Підприємство знаходиться у Вінницькій області, і в його склад входять 67 одиниць нерухомого майна на загальній площі 21 102,1 кв.м., а також земельні ділянки, прилеглі до них. Крім цього на балансі знаходиться 31 одиниця транспортної техніки.


Стартова ціна на аукціоні продажу ДП «Тростянецький спиртовий завод» становить 44 012 958 гривень. Аукціон буде йти на підвищення ціни. Торги заплановані на 26 листопада 2021 року. Переможець торгів за умовами буде зобов'язаний зберегти основний напрямок діяльності підприємства протягом 1 року. Також він не може ініціювати звільнення працівників заводу протягом 6 місяців.
Більш докладно про майбутні торги можна дізнатися у нас на сайті.

Теми