Заарештовані російські активи реалізовуватимуть через аукціони Prozorro.Продажі

Кабінет міністрів ухвалив рішення продавати арештоване майно російських олігархів та інших власників країни агресора через електронну онлайн систему Прозорро.Продажі. Після ухвалення рішення про конфіскацію майна, воно потрапляє до Фонду державного майна, який і організовує відкриті торги. Після продажу грошові кошти потраплять до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.

Інші аукціони заставним майном банків або продаж арештованого майна у нас на сайті.  


Підготовка активу до продажу триватиме близько двох місяців. Процедура реалізації буде схожа на аукціони з продажу державних активів. Усі зацікавлені в купівлі ліквідних заарештованих російських активів можуть взяти участь у торгах.


З цього приводу так висловився в.о. директора ДП «Прозорро.Продажі» Сергій Бут: «Організатором онлайн-аукціонів з продажу таких активів буде Фонд державного майна України (ФДМУ). Після відновлення малої приватизації в серпні 2022 року в системі, онлайн-аукціони Прозорро.Продажі допомогли ФДМУ залучити до держбюджету понад 1.5 млрд гривень і знайти нових ефективних власників для об'єктів. Реалізація десятків і сотень об'єктів, що належали раніше країні-агресору, через Прозорро.Продажі дасть змогу так само прозоро та конкурентно управляти таким майном на користь держави. З появою цих активів на онлайн-аукціонах зросте і кількість доступних для українського бізнесу об'єктів».
 

Теми