Земельні аукціони з оренди землі сільськогосподарського призначення здійснюватимуться через систему Прозорро.Продажі

У середині листопада, а точніше 16.11.2022 року було підписано закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства з охорони земель». Згідно з оновленими правилами укладення договорів оренди сільськогосподарської землі державної та комунальної власності здійснюватиметься тільки за допомогою онлайн аукціонів в електронній системі Prozorro.Sale. 

Аукціони з оренди землі сільгосппризначення можна розглянути тут. 


Варто уточнити, що в березні 2022 року Верховна рада України внесла зміни до Земельного кодексу, відповідно до яких передача в оренду сільськогосподарської землі державної та комунальної власності здійснювалася без проведення онлайн-аукціонів. Це було зроблено для прискорення процесу передачі земель в оренду та недопущення зриву посівних робіт там, де такі роботи могли бути здійснені.


На даному етапі в торгах з оренди сільгоспземель можуть брати участь бажаючі зацікавлені особи. Аукціони відбуватимуться в онлайн форматі в електронній системі Прозорро.Продажі.
 

Теми