У Прозорро на продаж виставлять морський порт

В електронній системі Прозорро.Продажі Фонд держмайна виставить на продаж рентабельний морський порт. Йдеться про ДП «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ». З початку повномасштабної війни рф проти України і проблем з вивезенням агропродукції морським шляхом, це підприємство зіграло важливу роль у вирішенні цього питання.


Головний навантажувально-розвантажувальний пункт розташований на 54 км. річки Дунай у пункті Кілія. Загалом підприємство складається з трьох підрозділів: порту в м. Вилкове, портопункту «Кілія» і бази обслуговування спеціальних суден ліхтеровозів на острові Шабаш. 


Стартова ціна активу - 60 мільйонів гривень. Торги відбудуться 17 січня 2023 року. Аукціон пройде за англійською схемою на підвищення ціни. Примітно, що з січня по вересень 2022 року порт отримав чистого прибутку 848 тисяч гривень. 


Продаж рентабельного морського порту так прокоментували у ФДМУ: «Цього року «Усть-Дунайськ» почав відігравати найважливішу роль у світовій продовольчій безпеці. Він одним із перших відновив роботу після початку повномасштабного вторгнення російської армії. У нього великий потенціал для розвитку українського експорту продовольства. Для цього необхідні інвестиції, які може принести приватний бізнес».


Повну інформацію про торги можна дізнатися, пройшовши за посиланням.

 

Теми