У центрі Одеси продадуть через аукціон Прозорро історичну будівлю середини 19-го століття, стартова ціна майже 12 млн. грн.

Тематика статті

У системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі з'явилися торги, на яких розігрується історична будівля в центрі міста Одеса. Йдеться про будинок Бражинського, який побудували в 1835 році за проектом італійського архітектора Франческо Боффо. Об'єкт належить до нежитлової нерухомості і розташовується за адресою: місто Одеса, вул. Пастера 1. 

Загальна площа виставленого на продаж будинку, а також іншої прилеглої території становить 1211,2 квадратних метра. Початкова вартість будівлі на аукціоні становить 11,904 мільйона гривень. На поточний момент будова потребує деяких реставраційних і ремонтних робіт, хоча і має всі необхідні комунікації.

Торги призначені на 01 березня 2024 року, і пройдуть за англійською схемою трираундового аукціону на підвищення ціни. Більш повну інформацію про об'єкт нерухомості, а також про умови проведення аукціону можна дізнатися на офіційному сайті системи Prozorro, ось посилання.   
 

Теми