Сім великих державних АТ продаж своїх активів проводитимуть через електронні прозорі торги

Тематика статті

Сім державних акціонерних товариств, у яких частка державної власності становить 100%, продаватимуть свої активи через аукціони в електронній системі Прозорро.Продажі. Йдеться про такі компанії: Укрпошта, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Укрзалізниця, Укрбуд, Украгролізинг, ВСМПО Титан Україна та Об'єднана гірничо-хімічна компанія.


Загальна стартова сума цих активів, виставлених на продаж, становить близько 250 мільйонів гривень. Серед них можна виділити нежитлові будівлі, виробничі потужності, будівлі поштових відділень, офісні приміщення в Києві, Одесі, Житомирі, Кропивницькому, Ужгороді та інших містах. 

З цього приводу так висловилася Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко: "Уряд та Міністерство економіки напрацювали та запровадили прозорі та конкурентні процедури, які створюють нові можливості залучати надходження державним АТ від їхньої реалізації. Сьогодні майже весь ринок публічних активів реалізується через конкурентні процедури. І реалізація активів державних АТ на прозорих онлайн-аукціонах - ще один крок до підвищення ефективності управління публічними активами. Це також забезпечить прозорість і підзвітність для власника цих компаній - держави".
 

Теми