Об'єкти нерухомості АТ «Укрпошта» здає в оренду через Прозорро.Продажі

У акціонерного товариства «Укрпошта» залишилося у власності велика кількість відділень, а значить об'єктів нерухомості нежитлового призначення. Вони розташовуються в самих різних регіонах країни, великих містах і населених пунктах. Не всі вони затребувані і необхідні для нормального функціонування підприємства, тому «Укрпошта» їх продає, а найчастіше здає в оренду.


Процес передачі в довгострокову оренду об'єктів нерухомості цієї компанії здійснюється за допомогою аукціонів в електронній торговій системі Прозорро.Продажі. Причому самі торги можуть йти за двома різними сценаріями на підвищення ціни - англійські або стандартні аукціони, і на пониження ціни - голландські торги. Для розвитку приватного бізнесу, відкриття торгового об'єкта або офісу, відділення «Укрпошти» можуть виявитися вигідним варіантом, якщо їх взяти в оренду або купити, якщо вони виставлені на продаж.

Ось деякі приклади об'єктів нежитлової нерухомості, які дане підприємство здає в оренду:

  • Довгострокова оренда нежитлового приміщення площею 41,0 кв.м. в м. Дніпро, мкр. Таромське - початкова ціна 4100 гривень. Торги призначені на 22.10.2021 року. Подробиці за посиланням.
  • Голландський аукціон (зниження ціни)! Довгострокова оренда, комерційне приміщення 78 м2 в м. Кременчук, Полтавська обл. - початкова ціна 6500 гривень. Торги призначені на 26.10.2021 року. Подробиці за посиланням.
  • Голландський аукціон (зниження ціни)! Довгострокова оренда приміщень під офіс або об'єкт торгівлі 83,9 м² в м. Черкаси, - початкова ціна 22 700 гривень. Торги призначені на 21.10.2021 року. Подробиці за посиланням.


З повним списком активів акціонерного товариства «Укрпошта», які пропонуються в оренду або продаються, можна познайомитися у нас на сайті.

   
 

Теми