ФДМУ продає санкційний рентабельний завод "Пентопак" з аукціону Прозорро.Продажі

Тематика статті

В електронній системі Прозорро.Продажі пройде аукціон з реалізації рентабельного заводу ПрАТ "Пентопак". Підприємство належало російському бізнесменові Саввіді, який підтримав військову агресію рф проти України. У результаті його власність перейшла до санкційного списку, і за рішенням суду буде продана на електронних торгах, де замовником аукціону виступає Фонд держмайна.

Більше інформації про об'єкти малої приватизації можна дізнатися, пройшовши за посиланням.

З цього приводу так висловився голова ФДМУ Віталій Коваль: "ПентоПак сьогодні - це прибутковий бізнес із потужним експортним потенціалом. Завод співпрацює з відомими українськими брендами та експортує продукцію більш ніж у 30 країн світу. Підприємство зберегло 193 робочі місця і не має заборгованостей із заробітної плати та перед бюджетом. Новий власник отримає всі можливості для подальшого зростання та розвитку. Компанія планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробку риби та пакування кормів для тварин".

Стартова ціна ПрАТ "Пентопак" - 203,75 мільйонів гривень. Торги відбудуться на підвищення ціни 31 травня 2024 року. Активи розташовуються за адресою: 08300 Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Броварська, 5. 

Більш повну інформацію про компанію, а також умови проведення аукціону, можна детальніше дізнатися на офіційному сайті електронної системи, ось посилання.
 

Теми