Через аукціон продадуть Миколаївський державний експериментальний протезно-ортопедичний завод, стартова ціна 11,4 млн. грн.

Тематика статті

З аукціону в системі електронних торгів Прозорро.Продажі буде реалізовано єдиний майновий комплекс - Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Актив продадуть за темою мала приватизація. Компанія спеціалізується на виробництві протезів, ортопедичного взуття та обладнання для реабілітації.

Комплекс розташовується за адресою: 54000, Миколаївська область, місто Миколаїв, Інгульський район, провулок Кобера, 17. До складу майна входять сім будівель і споруд загальною площею 2021,6 кв. м, земельна ділянка площею 0,20 га, а також рухоме майно.

Дане підприємство є діючим і прибутковим, не має заборгованостей перед державою або кредиторами. Тому умовою його придбання є продовження профілю його діяльності терміном ще на 10 років. 

Торги з реалізації Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства призначено на 07 травня 2024 року. Стартова ціна об'єкта - 11.395 мільйонів гривень. Повнішу інформацію про аукціон та умови його проведення, а також детальний опис майна, можна знайти, пройшовши за посиланням
 

Теми