Аукціони з оренди землі сільськогосподарського призначення державної чи комунальної власності відновляться у Прозорро.Продажі

Електронні аукціони з оренди землі сільськогосподарського призначення державної чи комунальної власності знову проводитимуться у Прозорро.Продажі. Так, 19 жовтня 2022 року Верховна Рада ухвалила законопроект №7636 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства про охорону земель».


На підставі цього законопроекту будуть відновлені торги з оренди землі, які були зупинені після оголошення військового стану в Україні через повномасштабне військове вторгнення Росії - країни агресора і терориста.


Законопроект №7636 також удосконалить порядок ведення Держземкадастру, посилиться нагляд за використанням та охороною земель, а також використання коштів від оренди. Станом на 19 жовтня 2022 року, в системі Прозорро.Продажі оголошено 185 аукціонів з оренди площею 696 гектарів на загальну суму 16,4 мільйона гривень.
 

Теми