(044) 300-25-56

Квартиры от АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"

Двокімнатна квартира загальною площею 50,8 кв.м., житловою площею 28,2 кв.м., що знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гетьманська (Пролетарська), буд. 14а, кв. 38
6
Черкасская область
Двокімнатна квартира загальною площею 50,8 кв. м, житловою площею 28,2 кв.м, за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Гетьманська (Пролетарська), буд. 14а, кв. 38. Квартира розташована в житловому будинку, що знаходиться в м. Умань. Доступ до квартири відсутній, мешкають люди. Виселення мешканців здійснюється покупцем. Покупець зобов'язаний самостійно сплатити будь-яку заборгованість з утримання об'єкту нерухомого майна за період володіння ним Продавцем (в тому числі, але не виключно: за електроенергію, водопостачання, теплопостачання, комунальні, експлуатаційні та будьякі інші послуги з утримання майна), яка існувала на момент укладення договору купівлі-продажу або виявиться в майбутньому. У випадку, якщо Покупцем не буде виконано цю умову та Продавець буде змушений сплатити будь-які витрати на утримання МАЙНА за свій період володіння, Покупець зобов'язаний відшкодувати Продавцю понесені витрати протягом 5 (п'яти) робочих днів з моменту направлення Продавцем відповідної вимоги. Всі витрати, пов'язані із скасуванням обтяжень, укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, сплачує Переможець аукціону (покупець). Договір купівлі-продажу укладається в м. Київ після повної оплати за придбане майно. Посвідчення договору купівлі-продажу здійснюється нотаріусом, погодженим банком (продавцем).
Номер лоту
BSD001-UA-20250923-24683
Приложения (2)
Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва 04120000-5
Конечный срок подачи
07.10.2025 15:00:00
Дата начала аукциона
08.10.2025 06:45:00
Начальная цена
704 000 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
7 040 грн с НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Повторно
Однокімнатна квартира загальною площею 31,3 кв.м., житловою площею 14,5 кв.м., що знаходиться за адресою: Кіровоградська обл., Новгородківський р., смт Новгородка, вул. Дружби, буд. 118, кв. 7
19
Кировоградская область
Однокімнатна квартира загальною площею 31,3 кв.м, житловою площею 14,5 кв.м, за адресою: Кіровоградська обл., Новгородківський р., смт Новгородка, вул. Дружби, буд. 118, кв.7. Квартира розташована на 2-ому поверсі двоповерхового житлового будинку. Висота приміщень 2,60 м. Квартира потребує ремонту. Зареєстровані особи відсутні. Покупець зобов'язаний самостійно сплатити будь яку заборгованість з утримання об'єкту нерухомого майна за період володіння ним Продавцем (в тому числі, але не виключно: за електроенергію, водопостачання, теплопостачання, комунальні, експлуатаційні та будьякі інші послуги з утримання майна), яка існувала на момент укладення договору купівлі-продажу або виявиться в майбутньому. У випадку, якщо Покупцем не буде виконано цю умову та Продавець буде змушений сплатити будь-які витрати на утримання МАЙНА за свій період володіння, Покупець зобов'язаний відшкодувати Продавцю понесені витрати протягом 5 (п'яти) робочих днів з моменту направлення Продавцем відповідної вимоги. Всі витрати, пов'язані із скасуванням обтяжень, укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, сплачує Переможець аукціону (покупець). Договір купівлі-продажу укладається в м.Київ після повної оплати за придбане майно. Посвідчення договору купівлі-продажу здійснюється нотаріусом, погодженим банком (продавцем).
Номер лоту
BSD001-UA-20250923-78016
Приложения (2)
Квартира 04121000-2
Конечный срок подачи
07.10.2025 15:00:00
Дата начала аукциона
08.10.2025 06:50:00
Начальная цена
245 600 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
2 456 грн с НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Повторно
2 - кімнатна квартира загальною площею 48,9 кв. м., житловою площею 29,6 кв.м. за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський р-н., вул. Рябошапки Володимира, буд. 2, кв. 59
4
Черкасская область
2 - кімнатна квартира загальною площею 48,9 кв. м., житловою площею 29,6 кв.м. за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський р-н., вул. Рябошапки Володимира, буд. 2, кв. 59 Квартира розташована в 5-ти поверховому житловому будинку, в м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської обл. в районі ж/д вокзала. Інфраструктура: зупинка громадського транспорту, супермаркет, школа, дитячий садочок, лікарня. Матеріал зовнішніх стін- цегла, матеріал перекриття - з/б, площа житлової кімнати - 11, 4 кв.м та 18,2 кв.м., кухня-6,7 кв.м. Зареєстровані особи відсутні. Покупець зобов'язаний самостійно сплатити будь-яку заборгованість з утримання об'єкту нерухомого майна за період володіння ним Продавцем (в тому числі, але не виключно: за електроенергію, водопостачання, теплопостачання, комунальні, експлуатаційні та будь-які інші послуги з утримання майна), яка існувала на момент укладення договору купівлі-продажу або виявиться в майбутньому. У випадку, якщо Покупцем не буде виконано цю умову та Продавець буде змушений сплатити будь-які витрати на утримання МАЙНА за свій період володіння, Покупець зобов'язаний відшкодувати Продавцю понесені витрати протягом 5 (п'яти) робочих днів з моменту направлення Продавцем відповідної вимоги. Всі витрати, пов'язані із скасуванням обтяжень, укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, сплачує Переможець аукціону (покупець). Договір купівлі-продажу укладається в м.Київ після повної оплати за придбане майно. Посвідчення договору купівлі-продажу здійснюється нотаріусом, погодженим банком (продавцем).
Номер лоту
BSE001-UA-20250923-12977
Приложения (2)
Квартира 04111000-9
Конечный срок подачи
07.10.2025 15:00:00
Дата начала аукциона
08.10.2025 09:45:00
Начальная цена
380 000 грн без НДС
Минимальный шаг аукциона
3 800 грн без НДС
Тип аукциона
Английский
Выставляется на аукцион
Повторно
Другие типы недвижимости в Квартиру
Недвижимость по региону