Про систему
Замовникам
Постачальникам
Майданчикам
Регламенти
Регламент
Регламент аукціонів Rialto
Контакти
Процедури
Конкурентний вибір
Запит цінових пропозицій
Аукціон на підвищення
Блог

Про систему

В основі Rialto лежать принципи електронної системи публічних закупівель ProZorro, котра затвердила свою ефективність у державному секторі за майже 2 роки роботи.  Завдяки використанню ProZorro було зекономлено більш ніж 5 млрд бюджетних коштів, та більш ніж 45 тис підприємців відкрили для себе новий ринок збуту. Ефективнітсь цієї моделі за зацікавленість великого бізнесу у подібній системі для проведення комерційних тендерів стали причиною для появи Rialto. Майданчики, котрі в свій час спільно з державою дали старт ProZorro, об’єднали свої зусилля та створили аналогічний проект, але вже для бізнесу.  

Як працює відкрита система комерційних торгів Rialto?

Технологія  

Система складається із Центральної Бази Даних (ЦБД) та майданчиків. Майданчики представляють собою робочий інструмент для замовників та постачальників. Саме на них створюються тендери, публікуються заплановані закупівлі, подаються пропозиції на участь у тендері та інше. Найближчим часом до системи приєднаються 11 майданчиків. 

Принципи 

Комерційні закупівлі у Системі Rialto регламентовані, та всі гравці приймають участь за єдиними правилами. 

Рівність усіх сторін: постачальників, закупівельників та майданчиків - закладена у концепції Системи та логотипі, у вигляді рівностороннього трикутника у назві. 

Відкритість системи проявляється у наступному:

  • Відкритість для постачальників - будь-який постачальник має доступ до всіх тендерів, пропозиції учасників є закритими до аукціону, що забезпечує чесну конкуренцію та прозорий вибір переможця. 
  • Відкритість для замовників - будь-яка компанія, котра готова проводити свої закупівлі відкрито, може приєднатись до проекту. 
  • Відкритість для нових майданчиків - Система відкрита для співробітництва з новими майданчиками та розробила API для технічної інтеграції. 
  • Відкритість даних - публікація у Системі всіх результатів тендерів, від переможця аукціону та рішень по кваліфікації переможця до укладеного контракту.